Postovani, imam jedan problem koji me dugo muci. . Za vrlo kratko vreme sam sa 62kg stigla do blizu 80kg. Bila sam kod svog ginekologa, i uradila hormone. . Sve je bilo u redu, samo lh je van normalnih granica. U ovulacionoj fazi iznosi 12. 3miu/ml. Pa me zanima sta to moze da bude. Ginekolog mi je rekao da to nije strasno, i desava se u mojim godinama. Ali, za mene to nesto i ne izgleda normalno. Cak mislim da i zbog toga ne mogu da zatrudnim.

    Odgovoreno: 29. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Ako su vam hormoni van normalne granice onda hormonski status nije uredu, ponovite hormonski status;
      fsh, lh, estradiol, progesteron da se uradi 7, 14, 21 dan ciklusa.
      a prolactin, testesteron, t3, t4, tsh samo 14 dan ciklusa.