Popila sam escapele pre 10tak dana i posle toga sam imala krvarenje koje je tralalo 4-5 dana. (menstruaciju treba da dobijem tek za 10tak dana) da li je to normalno i da li ce to imati uticaja na kasnjenje menstruacije i koliko? Hvala

    Odgovoreno: 29. 08. 2012.

Komentari na pitanje: #104632

    • Dr Rami Aburas 26. 09. 2012.

      Verovatno posledica. Ako se ponovi takve krvarenje javite se vasem ginekologu.

    • Da li je to krvarenje samo posledica toga sto sam popila pilulu ili nesto drugo?