Postovani, pitanje je za urologa i ginekologa. Imam eserihiju u mokraci, 24avgusta sam dobila analize, imala sam simptome, nenormalne bolove u donjem delu kicme, mucnine, 37 temp, isla cesto da mokrim, pa sam zato radila analize, krvna slika mi je u redu sem crp-a koji je 9, 94, a u urinu bakterije, belancevine i na urinokulturi eserihija, terapiju mi dala doktrorka sinacilinom zbog moguce trudnoce jer smo u to vreme pravili bebu i ja sam dobila bakteriju. 27 ponovo odem kod urologa i prepise mi ciprocinal 2x500 10 dana, bubrezi mi u redu, (radila sam test negativan iako treba da dobijem 30 og, 31 og) , pijem naturopleks i cajeve, vodu oko 5, 5, 5 litra na dan i vec mi je bolje, proveravala sam mokracu jutros u urin casi i vise nije mutna nego je bistra uz kao troskice sitne u njoj. Da li da stavljam vaginalete zbog mogucih gljivica? Kontrola za 10 dana, pa me zanima da li mogu ako sve bude u redu da planiram trudnocu? Imam 31 godinu i dobijam ciklus na 33-35 dana. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 29. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Uradite kolposkopski opregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, pa cete dobit adekvatnu terapiju.
      pozeljno je da uradite hormonski status posto zelite trudnocu.