Postovani, mozete li da mi pojasnite rezultate? Naime u rezultatu mi pise celijski detritus-slabo izrazen, sta je to? A od prisustva karakteristicnih celija pise regularne celije najviseg sloja. Hvala vam unapred

    Odgovoreno: 29. 08. 2012.

Komentari na pitanje: #104597

    • Davala sam papa test koji je ii grupa i pokazao je ćelijski detritus slabo izražen. Zanima me šta je to i ako je neka upala zanima me na šta se konkretno odnosi?

    • Dr Rami Aburas 29. 10. 2013.

      Postovana to znaci da imate upali grlica materice (cervicitis) . Pozdrav

    • Postovani, uzet mi je bris cerviksa u trudnoci, rezultat je celijaski detritus, gram+bacili