Postovani, unapred hvala. Zanima me jesam li u drugom stanju. Imala sam nezasticeni odnos 19. 08. , poslednja menstruacija mi je bila 08. 08. Pre dva dana su mi se javili bolovi u predelu besike, odnosno materice, ti bolovi su konstantni i ne prolaze, ne lice mi na menstrualne bolove. Uradila sam test i pokazao je negativno (samo se jedna crtica pokazala, druga se nije ni nazirala) . Osecam blagi bol u grudima, ali ne oko bradavica, vec samo sa strane i to kada malo jace pritisnem. Menstruacija mi je redovna (28-29 dan) . Najvise me brine to sto sam dva puta za redom imala nezasticeni odnos, ali je doticni izmedju odnosa urinirao, a pritom nije doslo do ejakuliranja u vaginu. Tesi me test, ali me plasi bol u grudima. I koliko najranije u trudnoci pocinju ti bolovi u grudima? Hvala unapred!

    Odgovoreno: 29. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Za bolove u grudima nema pravila. Postoji mogucnost da ste trudni. Ukoliko vam menstruacija bude kasnila 48h uradite test za trudnocu.