Postovana/i, da li biste bili ljubazni da mi preporucite neku 'agresivniju' farmakolosku terapiju za candidu, koristila sam i canisten, i gindodaktanol, kao poslednju terapiju -neopenotran forte plus duflucan od 150 jednu tabletu plus jednu vaginaletu lomxina, ova poslednja terapija je dala rezultate vidljive u trajanju od 4 dana, te se candida ponovo vratila. . Sad, da li vi shodno ovim informacijam mozete meni da date neku preporuku za terapiju? Unapred zahvalna!

    Odgovoreno: 29. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Preporucujem vam da najpre uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim sekretom da bi vam se odredila adekvatna terapija.

      mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sjatu.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832