Postovani, pila sam diane 35 god dana, naravno po preporuci ginekologa. Poslednju pilulu sam popila 14. 07. 12 a dobila 17. 07. Od tada menstruacije nema, test na trudnocu, dva uradjena- negativna (baby rapid) . Isla sam kod endokrinologa i uzela uput da 28. 08. Radim hormone ft3, ft4, tsh, troat, trab, fsh, lh estrogen, progesteron test, prl u 08 i 10h, acth i kortizol u 08 i 17h? Sta moze biti uzrok svemu ovome i da li je problem sto necu raditi hormone 2 ili 3 dana ciklusa, da li ce pokazati pravu sliku? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 26. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Uzrok je verovatno hormonski poremecaj, treba uradite hormonske analize pozeljno je da uradite do 7 dana, zatim 14 i 21 dan ciklusa.