Postovanje. Moj suprug i ja planiramo dete da imamo, tj. Pokusavamo da zatrudnim, ejakuliramo u isto vreme, ali uvek posle toga sledi jako peckanje kad mokrim, zanima me zasto?

    Odgovoreno: 26. 08. 2012.

Komentari na pitanje: #104529

    • Dr Rami Aburas 28. 08. 2012.

      Treba ponovo da idete kod vaseg ginekologa, izgleda da terapija nije dovoljna. Ako ne budite zadovoljni: mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sjatu. Ginekoloska ordinacija aras http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras dr rami aburas dobracina 6/1 tel. 2622832 064 1188264

    • Bila sam vec kod ginekologa, uradio mi je cervikalni bris i papa test, odmah mi je prepisao vaginalete macmiror, i balans, ali svejedno uvek posle odnosa me pecka kad mokrim, samo neznam, nije mi rekao da li opet da dodjem na kontrolu kada zavrsim terapiju?