Postovani, imala menstruaciju 28. 05. Ciklus mi je neredovan, izmadju 30 i 40 dana. Poslednji odnos sam imala 08. 06. I mesec dana posle toga sam primetila cudan gusti sekret bele boje, grudi su se povecale. . . Radila sam test krva, beta hcg, mesec i nekoliko dana nakon odnosa, rezultat je bio 2, a referentna vrednost 5. Bila sam i kod ginekologa, rekla je da nije trudnoca. Sada, posle 3 meseca, grudi su mi jos vece i pojavile se su izrazene vene na njima. . . A stomak mi je znatno veci. . . Da li je moguce da ni test ni lekar nisu bili u pravu? Unapred vam hvala.

    Odgovoreno: 26. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Verovatno imate hormonski poremecaj, uradite analize hormonskog statusa, inace ako je test bio negativan a dr. Negira trudnocu, a niste imali odnoso posle spomenutog, onda niste trudni.