Postovani, prilikom ginekoloskog pregleda receno mi je da imam ranicu na grlicu materice. Doktorica mi nije odredila terapiju, niti mi je bilo sta rekla u vezi toga. Cesto mi se desava da imam bolove prilikom odnosa. Zanima me da li to moze biti zbog ranice? Ne znam sta da radim, a moja doktorka je trenutno na godisnjem odmoru. Hvala

    Odgovoreno: 26. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Da zbog ranice mozete da imate bolove prilikom odnosa. Treba leciti adekvatno.

      mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sjatu.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832