Postovani doktore imam veliki problem i nadam se da bi g. Din bojovic mogao da pomogne naime radt se o sledecem u seksu postizem normalnu erekciju medjutim problem nastaje kada moja supruga `bude gore`za manje od minuta sa mojom erekcijom je gotovo sto je jos veci problem ona moze da svrsi samo u toj varijanti probali smo sve i svasta ali neide ona svrsava samo u toj pozi kako bih moogao da dodjem do vas na pregled i konsultacije

    Odgovoreno: 26. 08. 2012.
    • Poštovani,
      Nisam g. Din bojovic. Mozete da se javite i da dodjete sa suprogom kod nas u ordinaciju:

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ili da se obratite bracnu i porodicnu savetovaliste.