Imala sam jake bolove u stomaku tacnije u materici posle odnosa. Ti bolovi su se javljali i ranije ali u mnogo manjoj meri nego sada. Oni spontano prodju pa se nisam javila lekaru. Ginekolog mi je ranije rekao da imam visoku karlicu i da ne smem da koristim neke poze prilikom odnosa. Ne znam koje smem i sta da uradim povodom tih bolova tj zbog cega se javljaju? Plasim se da nije u pitanju nesto ozbiljno. Molim vas da mi pomognete. Hvala

    Odgovoreno: 26. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Treba da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.

      mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sjatu.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832