Postovani, ako mozete da mi pogledate nalaze radjeni su 3. Dan m. C. Fsh 6, 7 miu/ml, lh 4, 0 miu/ml prolactin 390 mu/l, estradiol 215 pmol/l, progesteron 1, 00 nmol/l, testosteron 1, 70 nmol/l, tsh 1, 46 miu/l. Inace vec oko godinu pokusavamo da zacnemo, a sad smo krenuli u pretrage. Kod supruga je ustanovljena oligoastenospermija, pa se i pitam da mi kazete da li sa nasim nalazima mozemo uspjeti zaceti prirodnim putem ili da se uskoro prijavimo za icsi postupak?

    Odgovoreno: 27. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Pogledajte referntne parametre za folikularnu fazu ciklusa, vas suprug treba da poseti androloga ili urologa da bi dobio akekvatnu terapiju.