Postovani, ja imam 32godine, vec dve godine pokusavam da ostanem u drugom stanju (imam problem sa bakterijama i to lecim) . Brime me sto mi je menstralno krvarenje sve oskudnije. Poslednjih par meseci max po 3dana, a ovog meseca samo 2, i to prvog dana jedva jedan ulozak, drugi dan vec mogu da koristim dnevni. Ranije sam imala krvarenje po 5-7dana. Da li je ovo normalno, kao sto kaze moj gin? Hvala

    Odgovoreno: 29. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Pozeljno je da uradite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron 7-og, 14-og i 21-og dana ciklusa) i (prolaktin, testosteron samo 14-og dana ciklusa) .

      mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832