Poslednjih mesec dana imam kandidu. Lecena sam vaginaletama i partner nistatinom. Medjutim vracala se 4 puta. Sada sam se odlucila da pocnem sa dijetom posto mi ginekolosko lecenje nije pomoglo. Ali sta moj partner da radi? I kako da znamo da nije mozda on 'glavni nosilac'. Da li i on treba na dijetu? Hvala

    Odgovoreno: 27. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Dijetom se ne leci kandidu, javite se vasem ginekologu ponovo. Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, i da se vasem partneru takodje uzme bris.