Postovani, u braku sam 7god imamo jednu preslatku devojcicu koju sam tesko donela na svet morala sam prelezati celu trudnocu, imala dve neuspesne trudnoce posle nje oba puta bilo je isto sam plod se prestane razvijati, koje analize bih trebala da uradim da bih saznala o cemu je rec jer zelim drugo dete? Unapred zahvalna!

    Odgovoreno: 26. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Savetovao bih vas da uradite kompletan ginekoloski pregled, hormonski status, kolposkopski pregled sa cervikalni i vaginalni brisevi, za pocetak.