Molim vas za pomoc. Vec sam vam slala poruku u vezi posete ginekologu. Zanima me sta moze da se uradi kod bartolinitisa. Kakav je postupak lecenja, sta se prvo radi? Preporucite mi neki caj, kapi, tablete bilo sta koliko traje operacija i kakav je postoperativni tok molim vas za odgovor

    Odgovoreno: 22. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Nemogu da vam pomognem bez ginekoloskom pregledom, dali treba da se uradi incizija, ili dali moze da se povuce sa antibiotike. Intervencija je kratka, oporavak je brz.