Postovani, moj problem je što mi svaka druga menstruacija pocinje tako sto mi se pojavi braon sekret i on je prisutan 3 dana, a nakon toga umesto crvene krvi, pojavi se crna sa ugruscima, ona je prisutna 1-2 dana i tek onda krene crvena krv i krvarenje mi traje jos nekih 5 dana, kad god odem kod ginekologa dobijem odgovor da je sve u redu i nikad ne uradim neki dodatni pregled. Ranije sam imala menstruaciju na svakih 35 dana, a sada mi se braon sekret javi vec 20 dana ciklusa. Hvala

    Odgovoreno: 21. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Imate hormonski poremecaj koji treba ispitati, uradite fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa.

      mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832