Poštovani, molim vas da mi protumačite nalaz ginekološkog pregleda posto moja doktorka to nije učinila-pa ii, ćelije površnog sloja sa retkim diskarotičnim jedrima, analiza sekreta je grupa iii-vi, a piše i da imam široku ektopiju. Kao terapiju sam dobila vaginalete macmiror. Prestravljena sam jer nemam predstavu šta se sa mnom desava. Hvala unapred!

    Odgovoreno: 21. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Najverovatnije imate upalu grlica materice sa kombinovanom infekcijom iii i vi grupe sekreta i takvu upalu zovemo cervicitis koji izaziva ektopiju na grlicu materice i koju treba adekvatno leciti. Mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832