Postovani, interesuje me gde moze da se kupi lek klomifen posto ga u kraljevu nigde nema, a mojoj sestri je prepisao ginekolog. Bila bih vam zahvalna da sto pre dobijem odgovor, ako je ikako moguce. S postovanjem, marina

    Odgovoreno: 21. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Prelazem vam da se informisete na 988 i zatrazite broj za informacije o lekovima. Tu cete dobiti adekvatne informacije, gde mozete naci taj lek.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #104240

    • radmila turalic 31. 08. 2012.

      Klomifena ima u republici srpskoj, ja sam ga nabavila iz bolnicke apoteke jedne bolnice na palama, u srbiji taj lek nije registrovan i ne moze se nabaviti u slobodnoj prodaji. Cena mu je niska oko 2, 5 evra po kutiji, najbolje je da ga nabavite preko poznanika, uz klomifen se daje i pregnyl, a on se moze kupiti u apoteci kamilica, ul. Pasterova u beogradu i cena ampule je oko 1400 din.