U pocetku sam imala problem samo sa svrabom u predelu vagine i peckanjem prilikom mokrenja, sada je to nestalo ali su se na ulazu u vaginu i predelu anusa pojavile sitne, roze bradavice, a unutar vagine su bele boje. Nista me ne boli i ne pecka vise. Ovo traje nekih mesec dana. Sta je u pitanju i kako da resim svoj problem?

    Odgovoreno: 21. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima kao i bris bradavica oko anusa da bi se tacno utvrdilo o cemu je rec.