Pre 20ak dana sam osetila neprijatan miris posle seksualnog odnosa uz svrab. Kupila sam u apoteci multi-gyn gel i ceo sam iskoristila. Medjutim osecam i dalje neprijatan miris, bez svraba. Sekret je beo i nije bas obilan. Takodje sam radila ispiranje cajem od kamilice i nevena. I vodim maksimalno racuna o higijeni. Sta mi preporucujete da uradim?

    Odgovoreno: 21. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa vaginalnim i cervikalnim brisevima da bi se tacno videlo o cemu je rec. Mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832