Molim vas da mi sto pre odgovorite sta da radim, imala sam prethodnih dana odnos sa deckom, i od juce oboje imamo problem, meni je pojacan sekret pracen promenom boje u jako zuto, naginje ka bez boji. . . Nemam smetnje dok idem u vc, ne pece me, ali imam cudan osecaj dole. A decko ima kao svrab i crvene sitne tackice na glavicu koje se perutaju. . . Sta bi to moglo da bude u pitanju? I sta da preduzmem? Zakazala sam ginekologa u petak ali mi treba hitno savet sta da preduzmem ako se situacija pogorsa? Hvala unapred

    Odgovoreno: 20. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Morate da uradite kolposkopski pregled sa brisevima da bi se znalo koju terapiju da vam prepisu, takodje i vas partneru, za sad ispirajte rastvorom kaljum hipermanaganom (da bude roza boja) .