Imam 18 god, nevina sam. Jedna mala usmina mi je duza od druge, viri spolja. Na njoj sam primetila neke sitne bele neravnine, nalik bubuljicama, ima ih dosta. Nemam nikakve simptome, odnose nikad nisam imala, pa me zanima da li su to kondilomi ili je to normalno? Mislim da to imam vec duze vreme. Uplasila sam se da nemam rak grlica materice, da li je moguce da to ima nevina devojka? Pomozite mi, molim vas. Hvala unapred, pozz!

    Odgovoreno: 19. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Ispirajte rastvorom kalijum-hipermangan (da bude roza boja) vise puta dnevno jedno nedelju dana, ako nebude nestalo javite se ginekologu.