Poštovani, na ginekološkom pregledu utvrđeno mi je da mi je sekret iiigrupa i bakterijska inflamacija, papa ii. Često imam povećan sekret, ali ga izlečin najbolje sa polyginax vaginaletama. Međutim, svaki put kad sa dugogodišnjim parnerom imam odnose bez kondoma sekret se ponovo vraća. Partner i ja uporedo se uvek lečimo, on kansen kremem, ja vaginaletama i popijemo triagil tablete. Počela sam sad sa korišćenjem srebrne vode, svako veće ubrizgavam 5ml. U vaginu i pijem vodu. Imate li neki savet? Hvala unapred!

    Odgovoreno: 19. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Verovatno imate hronicnu upalu grlica meterice (cervicitis chronika) , uradite kolposkopski pregled sa cervikalnin i vaginalnim brisem.