Postovani, proslog leta konstatovana mi je ranica na grliću materice, kao i bakterije u sekretu. Lečena sam povidon jodom, međutim, sekret je i dalje bio prisutan. Zatim sam dobila terapiju vaginalete micromicin i triagil tablete, tablete zajedno sa partnerom. Na svoju ruku pila sam mešavinu čajeva za ranicu i koristila kantarion vaginalete. Sve sledeće kontrole su pokazivale da je raica prisutna, a nalazi uredni. Papa mi je 2 grupa. Međutim, imam problem da svaki put kada sa svojim partnerom imam odnose bez kondoma dobijem povecan sekret, gust bele boje. Poslednji put sam ga se rešila plyginax vaginaletama, a partner se mazao kansen kremom. Pocela sam da koristim srebrnu vodu i da u vagin ubrizgavam 5ml. Vode svako veče. Imate li neki savet za nas? Unapred hvala!!!

    Odgovoreno: 19. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Verovatno imate upalu grlica materice koja je izazvala ranicu, treba adekvatno leciti.

      mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sjatu.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832