Postovani, dg je cystis ovarii lat. Sin (dermoid) vel. 16x12mm, radili su mi sve analize he4 je 37 a ce125 je 32. Inace, zbog sumlje na mukozni cistoadenom radili su mi i ct, koji nije pakazao niakakve pat. Promene. Molim vas, recite mi da li su ovi tumor markeri okej ili su pakazatelji neceg ozbiljnijeg? Unapred zahvalna!

    Odgovoreno: 20. 08. 2012.

Komentari na pitanje: #104087

    • Dr Rami Aburas 05. 11. 2013.

      Ako je test za trudnocu pozitivan, onda ste trudni, ponovite uz preggled za 2 nedelje.

    • Da li zbog ciste na jajniku i terapije injekcijama garamicinom moze test za trudnocu da daje pozitivne rezultate ultrazvuk pokazuje da nema trudnoce a test da postoji zasto je to tako. Unapred hvala.