Imam 34g. Prije 12g. Sam imala rupturu hemoralgicne ciste lijevog jajnika kada sam i operisana i odstranjen mi je dio jajnika. Od tada stalno imam bolove u predjelu desne prepone, infekcije izazvane bakterijama koje se smjenjuju (casenterokokus, pstreptokoke, stafilokoke, eserihija,. .) , stalno pijem antibiotike po preporuci ginekologa koje mi prepisuje na osnovu ab, koji mi i ne pomazu puno, tri puta mi je radjeno tkz. Spaljivanje ranice, nalaz papa testa i biopsije je cervicitis chronica, imam jako bolne odnose koji su u zadnje vrijeme cesto praceni krvarenjem. Men dobijam na 19-21 dan tako da cesto dobijem dva puta u toku mjeseca. U zadnjih dva mjeseca mi je i stomak malo porastao a nisam dobila na kilazi (ne znam ima li to veze sa ovim mojim stanjem s obzirom da nisam trudna) . Uz je dobar tako mi je rekao gin. Interesuje me vase misljenje ako mozete izvuci neki zakljucak na osnovu svega ovoga sta bi trebalo i sta bih mogla da uradim da prestane ovo moje da tako kazem mucenje. Hvala unaprijed!

    Odgovoreno: 20. 08. 2012.
    • Poštovana,

      mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sjatu.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832