Postovani, danas sam bila kod ginekologa na vma, pa bih vas zamolila da mi protumacite moj nalaz: kolop: grlic sa poljem ektopije i znacima reepitelizacije bez patoloskog koloposkopskog nalaza. Dysis: negativan vs: bv i vc hvala unapred

    Odgovoreno: 16. 08. 2012.

Komentari na pitanje: #104053

    • Dr Rami Aburas 20. 08. 2012.

      To je posledica upale, verovatno cervicitis, a koliko sam video od vaseg opisa nije infektivna, ne mora da se dobija polnim odnosom, a to nije opasno, medjutim nastaju komplikacije ako se ne leci adekvatno. Mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sjatu. Ginekoloska ordinacija aras http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras dr rami aburas dobracina 6/1 tel. 2622832 064 1188264

    • Da li je to nesto ozbiljno, molim vas ako mozete da mi odgovorite? Hvala unapred

    • Hvala vam puno na odgovoru. Da li biste mogli da mi kazete kojim putem se dobijaju ove vrste infekcija? Jel iskljucivo polnim putem?