Postovani, zeljno iscekujem da dobijem bebu sa svojim suprugom, pa me zanima da li test za trudnocu (baby rapid) moze da bude lazno negativan a radila sam ga 10-og dana posle moguceg zaceca. Inace to mi je 39 dan ciklusa, ali oni nisu redovni nego se krecu na 34 do 40 dana. Citala sam da se vec 7 dana posle zaceca trebaju dobiti pozitivni rezultati ako je doslo do zaceca, ali toliko se nadam. . . . . Hvala unapred. . .

    Odgovoreno: 16. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Test za trudnocu ne moze biti lazno negativan. Vase mesnstruacije na 34-40 dana nisu adekvatne da bi mogli da ostanete u drugim stanju. Savetujem vam da uradite hormonski status 7. , 14. I 21 dana nakon cega cete dobiti odgovarajucu terapiju.