Postovani doktore, vec duze vreme imam problema, radjena mi je biopsija dijagnoza je ii papillomatosis, spongiosis cum dysplasia focalis, lakog stepena (low grade sil) epithelii squamosi cervicis uteri. I endocervicitis chronica gravis (partim erosiva) . Metaplasia squamosa incoplete epithelii glandurum cervicis uteri. Pa iii. Ciklus mi je bio 7. 08. I prva tri dana mi je bilo tamno braon krvarenje sto do sada nije nikad. Molim za vase misljenje. Hvala

    Odgovoreno: 16. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Treba lecite grlic materice sto pre adekvatno, konsultujete vaseg ginekologa za daljeg tretmana. Sto se tice menstruacije treba uraditi hormoski status.