Postani, molila bih vas da mi rastumacite rezultate krvi ukoliko je moguce. Trudna sam trenutno 13-14nedelja. Uradila sam analizu krvi i rezultati koji me plase su sledeci: wbc 10. 60 gran# 7. 8 s holesterol 6. 01 s hdl holesterol 2. 16 s-bilirubin direktan 0. 29 s mokracna kiselina 94 sitna zlezda t3 hormon 2. 760 problem je taj sto se osecam toliko umorno i bezivotno. Inace zivim u inostranstvu, a trnutno sam u srbiji na duzem odmoru i nemam kome da se obradim. S postovanjem dragana

    Odgovoreno: 21. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Iako ste na duzem odmoru savetujem vam da pronadjete ginekologa koji ce vas pratiti dok ste ovde i prepisati vam adekvatnu terapiju.