Pocituvan doktore sakam da ve prasam kako e mozno pijam ciklo proginova tableti bidejki imam neredoven ciklus denes mi e 12 tableta od proginova i dobiv nekoj kafen iscedok dali toa e normalno i sto da pravam dali da prodolzam so tabletite! Mojot maticen doktor momentalno e na odmor i nemozam da dobijam odgovor od nego i zatoa vi se obrakam vas! Pomognete mi ke ve molam! Vi blagodaram odnapred! Pozdrav!

    Odgovoreno: 16. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da nastavite terapiju. Desava se da bude malo krvi ali ne prekidajte terapiju vec se javite vasem ginekologu cim bude dosao. .