Postovani, idem godisnje na redovne kontrole i nema nikakvih smetnji ni simptoma. Ove godine sam radila papa nalaz i dva puta mi je pokazao iii grupa cin i lsil. Uradila sam kolposkopiju i biopsiju i dijagnoza je bila cervicitis chronica. Poslana sam za nalaz hpv virus i on je uredan i negativan. Sad sam bez terapije i doktor trazi da papa ponovim za tri mjeseca. Je li moguce da se to povuce samo, malo sam zabrinuta jer sam, iskreno, ocekivala nekakvu terapiju. Trazim vase misljenje. Unaprijed zahvalna.

    Odgovoreno: 16. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Cervicitis chronica se ne moze povuci sam od sebe. Od kljucne je vaznosti da se leci sto pre adekvatnom terapijom. Mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sjatu.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832