Postovani, u aprilu mi je uradjena konizacija /dijagnoza cin3/ posle toga imam ceste bolove u krstima i u donjem dijelu stomaka i po malo pojacan sekret poslednji put kada sam bila na kontroli doktor koji me je operisao bio je veoma zadovoljan interesuje me dali su pomenuti simptomi opasni i dali treba da se obratim ljekaru unaprijed zahvalna, maja

    Odgovoreno: 16. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Simptomi koje imate nisu opasni ali savetujem vam da se obratite lekaru. Ponovite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim sekretom.