Postovani, imala sam kiretazu 25. 07 u opstoj anasteziji. Trudn0ca je bila mala tako da nije bilo nikakvog problema. 7 dana sam po malo krvarila, doktor mi je prepisao samo baktrim koji sam ispila. Nakon nedelju dana isla sam na ultra zvuk i sve je bilo u redu. 6-tog dana nakon kontrole ja sam dobila prvu menstruaciju ali ona je braon boje. Ne krvarim mnogo samo je krv braon boje. Imam li razloga za brigu? Na ultra zvuku doktor mi je rekao da je sve cisto nego da mi je materica dosta zavaljena. Da li sam ja dobila menstruaciju ili se jos uvek cistim nakon kiretaze?

    Odgovoreno: 16. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Verovatno nije rec o menstruaciji vec je rec o krvarenju nakon intervencije. Cim su uz i ginekoloski pregled ok nema razloga za paniku.