Postovani, prije dvije nedelje imala sam seksualni odnos sa bivsim momkom, sa kojim sam prekinula prije godinu dana. Nakon nekoliko dana od odnosa pojavio se svrab vagine, i na svoju ruku sam uzela krem canesten jer sam podlozna candidi misleci da cu rijesiti problem. Tri dana sam koristila terapiju, medjutim nista se nije poboljsalo osim smanjenog svraba, pojavile su se ranice koje su me uzasno pekle prilikom mokrenja. To je trajalo nekih 5-6 dana i zarasle su. Sada sam napipala sebi preponske limfne zlijezde na obje strane, ali me ne bole. Ginekologa nemamo, zato ga nisam posjetila. Inace sam student medicine i posumnjala sam na vaginalni herpes. Molim vas pomozite mi. Unaprijed zahvalna.

    Odgovoreno: 16. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisem. Mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sjatu.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr. Rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832