Pijem ciklo proginova tablete i znam da se pocinju piti peti dan menstruacije, medjutim meni se na predzadnjoj tableti kutije koju zavrsavam pojavilo braonkasto krvarenje, kao i na dan zadnje popijene tablete i to samo po kap. Zasto se to desava i od kog dana sad da racunam peti dan, taj kad je pocelo tamno krvarenje ili da cekam da pocne prava krv? Molim za odgovor sto prije da bih na vrijeme i kako treba pocela iducu kutiju, hvala!

    Odgovoreno: 16. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Desava se da se pojavi tamna krv zadnji dan ili zadnja dva dana ali tada nastavite sa pijenjem tableta do kraja. Nova menstruacija se racuna od kada pocinje prava krv.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #103678

    • daliborka stevic 02. 11. 2016.

      Da li se lek Cyclo progynova koristi i za odlaganje menstruacije u letnjem periodu kada planiramo odmor?