Ovako. . . Vec 4 dana imam vaginalni sekret braon boje, nikada do sada nisam imala tako nesto, trebalo bi da dobijem 15 og (tada sam zadnji put dobila) . Ali ni to se ne zna jer mi nikada nije isti datum. Jako se bojim. U petak idem na more i nemam kada da odem kod ginekologa, pa bih da vas pitam o cemu se radi? Zbog cega se javlja takav sekret? I da li smem da pijem primolut nor s obzirom da je takva situacija? Molim vas pomozite mi. . . . . Unapred hvala. . . .

    Odgovoreno: 16. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Neophodno je da uradite kolposkopski pregled sa brisevim da bi se videlo o cemu je rec. Ne uzimajte primolit nor bez konsultacije sa svojim lekarom.