Postovani, vec cetiri meseca imam umanjenije krvarenje nego ranije. Nikada nisam imala obilne menstruacije ali mi je sada smanjeno. Nemam nikakve bolove i dobijam redovno. Menzis mi traje oko tri dana. Da li je u pitanju stres posto je prisutan od aprila meseca zbog ispita? Nisam radjala. Veliki pozdrav

    Odgovoreno: 16. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da sacekate da prodju ispitni rokovi i da vidite da li ce vam se menstruacija vratiti u normalu nakon odmora a ukoliko ne dodje do poboljsanja savetujem vam da uradite hormonski status.