Postovanje uradena mi je laparatomija prije 6 mj. Odstranjen desni jajnik i jajovod cista na lijevom jajniku sve radi obilnih bolnih i produzenih ciklusa. Trenutno pijem primolut po preporuci ljekara koi me operisao radi ponovnih produzenih ciklusa medutim moj ginekolog u dz mi prepisuje cycloproginova tab molim vas savjet napominjem da nemam djece unaprijed hvala

    Odgovoreno: 16. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa brisevima i hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa kao i prolaktin i testosteron samo 14. Dan ciklusa) ) da bi ste dobili adekvatnu terapiju za hormonski poremecaj koji imate.