Postovani, prosle nedelje imala sam predvremeni poragaj vo 26 nedeli, beba zivela je 2 dana posle poragaj. Nisam imala nikakvi smptomi sve je bilo normalno i plod i jas, sve se odigralo u rok od 2h otvorila sam se 9 cm i desilo se taj uzas. Zanima me kada cu moci da ostanem ponovo trudna? Zelim sto prije, psihicki ne mogu da se oporavim. Hvala odnapred pozdrav

    Odgovoreno: 07. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Sacekajte bar 3-6 meseci, ali savetujem da se ispituje razlog prevremeni porodjaj, uradite kolposkopski pregled sa brisevima, i hormonski status.