Poštovani, da li pilule za kontacepciju izazivaju porast temperature? Već 10 dana pijem pilule (yasmin) i 10 dana imam temperaturu 37. Čula sam de ne dovode do porasta temperature, ali krvna slika mi je pokazala povećan fibrinogen zašta sam pronašla na internetu da ima veze sa pilulalama za kontacepciju. Pilule sam počela da koristim zbog cisti na jajnicima. I molim vas recite mi da li postoji nešto drugo protiv stvaranja cisti. Hvala.

    Odgovoreno: 06. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Pilul za kontracepciju ne uticu na pojavu temperature. Sto se tice ciste, mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili doci na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sjatu.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr. Rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832