Tokom odnosa osećam peckanje, takođe, dok on ulazi u mene. . Veoma je neprijatan osećaj, bol, peckanje, a istovremeno, kao da je vagina suva, tako osećam. . Šta je u pitanju? Inače, pre par meseci sam lečila gljivice kanesten kremom i nekim vaginaletama (nisam sigurna kako se zovu) . Da li mogu neku kremu da koristim da bi to peckanje tokom odnosa nestalo, i da bi mogla kao i do sada da uživam? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 06. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa brisevima nakon cega ce vam biti odredjena adekvatna terapija. Mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili doci na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sjatu.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr. Rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832