Pa ovako, 04. 07 sam poslednji put dobila, 25. 07 uvece sam imala nezasticen odnos i decko je ejakulirao u mene ali sam posle 14h popila pilulu escapelle. Plodne dane ne mogu sa sigurnoscu da odredim zato sto mi ciklus ne traje tacno 28 dana vec ponekad cak i do 33-34. Juce sam se jako uplasila jer sam primetila braon sekret koji se nastavio i danas a mlada sam i ni ja ni decko ne zelimo bebu. Znam da je za test i ginekologa jos rano a s nekim starijim i iskusnijim se ne usudjujem da razgovaram pa sam zato odlucila da vas pitam da li je to normalno i imam li razloga za brigu? Unapred zahvalna na pomoci.

    Odgovoreno: 06. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Ne bi trebalo da imate razoga za brigu. Ukoliko vam menstruacija bude kasnila vise od 35 dana, uradite test za trudnocu. Bez panike!