Postovani, imam kandidu vec dugo vremena. . Desavalo se da je zalijecim ''canestenom'', kremom. . Ali uvijek iznova se vracala. . Onda sam cula da je odlican lijek stavljati kantariono ulje kao obloge i to radim pomocu tampona (nakvasim tampon kantarionom i stavim) i moram priznati da mi pomaze. . . Ali, posljednjih dana nekako teze stavljam tampon, osjecam da tampon jedva ulazi i imam strasne bolove u donjem dijelu stomaka. . Zanima me sta bi moglo biti u pitanju? Unaprijed hvala

    Odgovoreno: 06. 08. 2012.

Komentari na pitanje: #103384

    • Postovani, prije svega hvala vam na odgovoru. . Bila sam na pregledu kod svoje doktorice i rekla mi je da cim mi prodje ciklus uradim papa test (a, u medjuvremenu kada sam otisla na pregled dobila sam mjesecnicu) . . Jako se brinem. .: (