Postovani lekari, mozda je cudno da neko pripadnik mog pola pita neko pitanje iz oblasti ginekologije, ali osjecam jaku potrebu za tim. Moj problem se ogleda u tome da moja rodjaka ima problema sa menstrualnim ciklusom vec skoro 2 godine. Problem je nastao kad je ona bila silovana. Sada joj se menstrulni ciklus odvija svakih 6 mjeseci. Ona je veoma strasljiva i ne ide kod doktora redovno. Na proslom pregledu joj je dekotor rekao da postoji mogucnost gubljenja plodnosti. Molim vas za savjet. Unaprijed zahvalan.

    Odgovoreno: 06. 08. 2012.
    • Poštovani,
      Savetujem vam da vasa rodjaka uradi hormonski status i da se adekvatno leci. Sto se psiholoskih problema tice, savetujem konsultaciju sa psihologom.