Postovani, sta moze biti uzrok bolnog odnosa i kako resiti problem? Vag. I cerv. Bris su sterilni, a testovi na trihomonas, hlamidiju, mikoplazmu i ureaplazmu negativni. Sekret je treca grupa, a dr kaze da je to u redu. Imam istog, jedinog partnera vec vise godina i problem nije psihicke prirode. Takodje, vlaznost nije problem, a ni polno prenosive bolesti. Receno mi je i da imam upalu grlica, a pa je druga grupa. Sta jos moze biti uzrok? Imam 30 godina, nemam dece, abortusa, pobacaja. . . Hvala!

    Odgovoreno: 06. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Uzrok je upala grlica materice (cervicitis) koji treba adekvatno leciti da kasnije ne bi doslo do komplikacija. Procitajte nas clanak o cervicitisu i kolpitisu koji se nalazi na sajtu. Mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili doci na konsultacije koji su besplatne.

      ginekoloska ordinacija aras
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr. Rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832