Prepisane su mi tablete ciklo proginova, dr. Mi je rekla da ih pocnem piti 5-ti dan menstrualnog krvarenja, medjutim da li to vazi i za drugu kutiju tj. Iducu menstruaciju, koliko se sjecam rekla je da vazi ali u uputstvu pise, nakon zadnje popijene tablete napraviti pauzu 7 dana.

    Odgovoreno: 06. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Uvek uzimajte tablete 5-og dana krvarenja od znaka start pa u pravcu strelice, po 1 tabletu dnevno a zatim sacekajte menstruaciju.