Dobar vam dan oprilike 5 godina sam bila ispod normalne tezine i nisam u tom periodu imala menstruaciju. Pila sam ciklo-progynovu i imala sam posle toga menstruaciju, kad bi prestala ne bi je dobila. Tako i zadnjih 3 meseca pila sam kontrazeptivne pilule gde sam dobijala redovno, i zadnji mesec nisam pila bila i nisam je dobila. Udata sam i imam redovne odnose. Kakvo bi mi lecenje prepisali i da li bi mogla da zatrudnim

    Odgovoreno: 06. 08. 2012.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da nastavite sa uzimanjem ciklo- proginovu dok se ne regulise vasa menstruacija jer uz ove tablete mozete ostati i u drugom stanju.